Головна » Прем'єр-Ліга » Олександрія у неймовірному кіровоградському дербі переграла Інгулець

fc_olexandСьогодні, 18 жовтня, відбувся матч 6-го туру УПЛ Олександрія – Інгулець (Петрове, Кіровоградська область).

Коронавірус вплинув на кадрові можливості клубів. Олександрія постраждала більше. У стартовому складі господарів вийшли дебютанти Борисенко, Мельник, Дудка. До заявки потрапили молоді гравці Ферт, Глоба, Підручний, Івахно, Янчак та Новіков.

В Інгульця до заявки на матч не потрапив основний голкіпер Шуст. Через дискваліфікацію не міг допомогти Лупашко. По цій же причині гру пропускав лідер Олександрії Банада. У складі гостей з перших хвилин вийшли Янаков, Фатєєв і Семенко, які раніше до старту не потрапляли.

По при кадрові проблеми Олександрія здивувала у першому таймі матчу. Після вкидання ауту Грицук увірвався у штрафний майданчик гостей і гарно пробив у дальній кут воріт. Через три хвилини захист Інгульця провалився і Устименко влучно пробив у дальній кут воріт.

Після подачі зі штрафного Бабогло дотягнувся до м’яча, переправивши на Бондаренко, який відзначив голом своє повернення до олександрійської команди. А далі голкіпер гостей Кринський припустився грубої помилки, вибиваючи м’ячі. Молодий Дудка перехопив передачу і реалізував вихід один на один з голкіпер суперника – 4:0.

Наприкінці першого тайму матчу Коваленко один гол відіграв. А через хвилину він з Лучкевичем у центрі поля посперечалися, за що побачили жовті картки. Для Лучкевича це було друге попередження і Олександрія залишилася у меншості.

У середині другого тайму матчу гості один гол відіграли – Бартуловіч реалізував пенальті. Перед тим Грицук порушив правила проти Бартуловіча і по цій причині було призначено пенальті. А через хвилину Павлов грубо підкотився під Устименка та отримав червону картку – склади команд вирівнялися. А на 74-ій хвилині матчу Мельник порушив правила проти гравця суперника у штрафному майданчику і було призначено ще одне пенальті. Янаков з точки переграв голкіпера олександрійської команди і скоротив відставання у рахунку до мінімуму – 4:3.

На 80-ій хвилині матчу голкіпер господарів Борисенко у неймовірному стрибку парирував удар Запорожця. Матч завершився з рахунком 4:3 на користь Олександрії. Дербі вдалося. Було все – сім забитих голів, два вилучення, два пенальті.

ФК Олександрія – Інгулець – 4:3 (4:1) (Грицук, 7; Устименко, 10; Бондаренко, 35; Дудка, 41 – Коваленко, 43; Бартуловіч, 67 (пен); Янаков, 74 (пен))

Олександрія: Борисенко – Пашаєв, Бабогло, Бондаренко, Мельник, Лучкевич – Третьяков (Задерака 89), Грицук, Дудка (Дубра 80), Мишенко – Устименко (Сітало 72)

Інгулець»: Кринський – Балан, Павлов, Ковальов, Фатєєв (Квасний 75) – Кучеренко – Коваленко, Семенко (Сітчінава 46), Запорожець, Янаков – Бартуловіч

Попередження: Лучкевич 28, Пашаєв 33, Мишенко 58, Мельник 73, Шаран 75 – Янаков 24, Коваленко 45, Кучеренко 48, Балан 52
Вилучення: Лучкевич 45 (друга жовта) – Павлов 70