Головна » Блоги » Ломаченко програв американцю Лопесу у бою за звання абсолютного чемпіона світу

lomac-lopes4В ніч на 18 жовтня (за Києвом – зранку в неділю) в Лас-Вегасі (США) відбувся бій за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі між українцем Василем Ломаченком (14-1, 10 КО) та американцем Теофімо Лопесом (15-0, 12 КО).

Лопес активніше розпочав бій, намагаючись приголомшити Василя. Ломаченко ж потратив перші раунди на розвідку, хоча вже в другому раунді одна з комбінацій прийшлась по голосі американця. З третього раунду українець почав нарощувати темп, хоча в одному з епізодів Теофімо притиснув Василя до канатів, однак Ломаченко впевнено вийшов з-під ударів.

В четвертому-п’ятому раунді Теофімо Лопес тримав центр рингу та кілька разів влучив Василю в корпус, що, втім, не вплинуло на швидкість Ломаченка, який зустрічав контрударами. Показово, що Лопес за перших п’ять раундів викинув більше ста джебів, але влучним був лише кожен десятий, тоді як Ломаченко завдав 28 прямих ударів, з яких влучним був 40%.

Якщо напередодні бою більшість експертів очікували, що ближче до екватора у Теофімо закінчуватиметься пальне, то в шостому раунді американець виглядав абсолютно на рівні (а той активнішим за кількістю ударів) українського чемпіона.

В сьомому раунді Лопес почав більше вкладатись в силу своїх ударів. І хоч як і раніше вони не були максимально точними, однак трихвилинка візуально завершилась на користь саме американця. Після цього раунду навіть букмекери почали віддавати помітну перевагу Теофімо.

Але у восьмому раунду Ломаченку вдалась відмінна зустрічна комбінація, якою він на мить вибив Лопеса з колії. Американець, втім, погасив активність Василя клінчем, а потім спробував перехопити ініціативу. Український боксер підловити себе не дав. В дев’ятому раунді суперники взяли паузу, готуючись чемпіонських. Хоча Василь конкретно в цьому періоді і бив частіше, і влучав. Лопес дозволив собі ще й в десятому відпочити, тоді як Ломаченко намагався надолужити згаяне в перших раундах.

В 11-му Ломаченку вдалось добряче влучити в Лопеса, але американець встояв на ногах, а Василю не вдалось розвинути свою перевагу та відправити суперника бодай в нокдаун. Нарешті в останньому раунді боксери неодноразово влаштовували розмін – Ломаченко цілив в голову, Лопес – в корпус. Зрештою, фінальний гонг засвідчив, що переможця в бою визначать судді.

Очевидно, що розрахунок Ломаченка на пізні раунди не спрацював, оскільки судді одноголосним рішенням віддали перемогу Теофімо Лопесу (116 – 112, 119 – 109, 117-111). Американець таким чином завоював чемпіонські пояси за версіями WBC Franchise, WBA Super, WBO та IBF.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Telegram t.me/sport_kr.


error: Копіювання заборонено!