Головна » Блоги » Лопес: Поєдинок проти Ломаченка не триватиме і 6 раундів і він завершиться погано, для нього

lomac-lopes4Американський боксер, чемпіон світу в легкій вазі за версією IBF Теофімо Лопес (15-0; 12 КО) розповів, що очікує швидко завершити поєдинок проти українського чемпіона за версіями WBC, WBA і WBO Василя Ломаченка (14-1; 10 КО). Його слова цитує TOP Rank:

“Мені подобається, що я андердог. Я король підземки, але поки ще не коронований. Я чую, як він засуджує мене, каже мені, що я просто молоде кошеня. Він каже: “Я в цій грі вже довго, я знаю те, я знаю се, у тебе нема такого iQ, як у мене, я бог”. Ну а я для нього якийсь покидьок.

Для мене головне не те, що він робить краще за все, а те, що він не робить найкраще. Він не знає, як битися, коли відступає. Все навколо Ломаченко – це ілюзія. Люди цього не розуміють. Всі постійно говорять про його роботу ніг. Ні, не зрозумійте мене неправильно, це все виглядає здорово. Роби те, що хочеш. Просто ви всі в ілюзії.

Я готовий до всього в рингу: і до технічного поєдинку, і до його руху ніг, і до війни. Цей бій не триватиме всю дистанцію. Я не думаю, що він триватиме 6 раундів. І він завершиться недобре. Ось що я думаю. Для нього” – сказав Лопес.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Telegram t.me/sport_kr.


error: Копіювання заборонено!