БК «Золотой Век» ледь не здобув неймовірну перемогу над командою з Вінниці

zolotoy_vekСьогодні, 11 жовтня, відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Вінницькі Зубри» (Вінниця).

Вчора кропивницькі баскетболісти святкували перемогу над «Вінницькими Зубрами» – 98:95.

У звітному матчі гості зі старту стали нарощувати свою перевагу. У першій чверті вони здобули 14 очок переваги. У наступній чверті вінницька команда здобула ще шість очок переваги і на перерву команди йшли за 20-ти очкової переваги гостей. Відзначимо, що у другій чверті матчу Золотой Век через травми втратили Хапуна та Курячого.

У третій чверті матчу господарі відіграли 10 очок відставання. У четвертій чверті Золотой Век постарався нівелювати відставання у рахунку, скоротивши відставання до чотирьох очок. А по ходу гри гості вели у рахунку з перевагою у 22 очки. Далі кропивницька команда провела хороший інтервал часу і вела у рахунку 97:91. Гості взяли тайм-аут, після якого гості зрівняли рахунок. А далі вінницька команда вийшла вперед – плюс 5 очок. Гості змогли втримати перевагу до завершення матчу.

Матч завершився з рахунком 106:103 на користь БК «Вінницькі Зубри». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Антон Мельнік, який набрав аж 48 очок. У складі гостей найрезультативнішим гравцем став Сергій Слободянюк – 32 очки, Августін Козанчук та Юрій Шкондя набрали відповідно 25 та 21 оочок.

17-18 жовтня БК «Золотой Век» на виїзді зіграє з одеською командою «BIPA-ODESA-2-SDUSHOR».

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Вінницькі Зубри» (Вінниця) – 103:106 (18:31, 28:34, 30:20, 28:21)
БК «Золотой Век»: Мельнік (48 очок+ 15 підбирань + 2 результативні передачі), Дробязко (15+10+3), Рибченко (7+3+1), Хапун (10+1+1), Сосой (10+5+10), Ткаченко (4+5+2), Вербовий (0+0+0), Ходоровський (0+0+0), Коміссаров (9+2+1), Огородник (0+0+0), Курячий (0+0+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»