Головна » Баскетбол » Сосой: Чекаємо вболівальників на іграх 10-11 жовтня

SosoyГраючий тренер та капітан баскетбольного клубу «Золотой Век» Богдан Сосой розповів про підготовку команди до старту нового сезону, а також запросив кропивничан підтримати команду цими вихідними, 10-11 жовтня, в домашніх матчах «золотих» проти «Вінницьких Зубрів».

- Цьогоріч у зв’язку з карантинними обмеженнями підготовка до нового сезону у нас вийшла дещо змазаною. Тому свої оптимальні кондиції нам доведеться набирати вже безпосередньо в офіційних іграх чемпіонату. Склад нашої команди майже не зазнав змін. Єдиним мінусом є те, що команду залишив Руслан Фортуна. Тому будемо намагатися повноцінно його замінити, – каже Богдан. – Відтак більше ігрової практики отримуватимуть решта наших молодих гравців.

Спочатку будемо боротися за вихід з Групи 2, а далі по ходу справи ставитимемо собі нові завдання. Якраз за час групового етапу зрозуміємо, чи потрібно нам підсилюватися під плей-оф, і які саме позиції цього потребуватимуть.

- Цілі в нас завжди незмінні – перемагати у кожному матчі. Що з цього вийде – покаже час, але заради цього ми працюватимемо на максимумі своїх зусиль. Користуючись нагодою, хочу запросити усіх жителів Кропивницького на перші ігри в цьому сезоні, які відбудуться 10-11 жовтня у спортзалі факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В.Винниченка. Ми граємо для вболівальників і нам дуже потрібна їхня підтримка у цих матчах, – наголосив Богдан.

Пресслужба БК «Золотой Век»

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Telegram t.me/sport_kr.


error: Копіювання заборонено!