Головна » Юнацький футбол » Молодіжка Інгульця була розгромлена Колосом

fc_Ingylets«Колос» U-21 здобув першу перемогу у чемпіонаті 2020/2021. У 4 турі хлопці Влада Савчука розгромили дубль «Інгульця» 6:0.

Перевага ковалівців була беззаперечною, а гол Станіслава Коваля після подачі з кутового на 18-ій хвилині відкрив гру. У середині першої половини у Коваля було ще два шанси відзначитися, проте двічі Стас пробивав головою повз ворота. А перед самою перервою Мамаду Данфа замкнув простріл Дмитра Шамича з правого флангу і подвоїв перевагу «Колоса».

Рахунок 2:0 тримався у другому таймі певний час, аж поки Андрій Марчук не заробив пенальті для нашої команди. З «точки» не схибив Єгор Цикало, який легко переграв голкіпера гостей Артема Малиша. Після цього захист «Інгульця» розсипався – моментів у ковалівців було безліч, і тричі небезпечні атаки перетворювалися на голи. Особливо красивим був гол Мораренко – після удару Станіслава м’яч влучив спочатку у ліву стійку, потім у праву і влетів у сітку – 4:0!

Наприкінці гри Данфа відзначився дублем, а шостий забитий м’яч записав у свій актив Кирило Сенько, який у середині тайму вийшов на заміну.

«Колос» U-21 – «Інгулець» U-21 – 6:0 (2:0) (Коваль, 16; Данфа, 43, 75; Цикало, 70 (пен); Мораренко, 72;, Сенько, 87)