Головна » Легка атлетика » Кіровоградська область посіла 20 місце на чемпіонаті України з легкої атлетики

Luzk-leg-atl19-20 вересня у Луцьку відбувся командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (юнаки 2003 р.н. та молодше).

Участь у цих змаганнях брали 8 спортсменів з Кіровоградщини – 5 юнаків та три дівчини. Серед всіх спортсменів з Кіровоградської області найкраще виступила Тамара Фроленко – вона стала срібною призеркою чемпіонату України у стрибках у висоту. Артем Пікаш та Владислава Чернишова потрапили до ТОП-10 найкращих у своїх дисциплінах. У загальнокомандному заліку Кіровоградщина посіла 20-е місце серед 25 областей. 115 очок набрали спортсмени в індивідуальних дисциплінах та 23 в естафеті серед дівчат.