Головна » Інше » Завтра у Знам’янському районі відбудуться змагання до Дня фізичної культури та спорту

znam-rn6Завтра, 12 вересня, у селі Петрове (Знам’янський район) відбудуться змагання до Дня відзначення фізичної культури та спорту. Початок о 9:30.

Змагання проводяться з дартсу, армспорту (чоловіки та жінки), піднятті гир, перетягування канату та футзалу.

Кожна команда представлена 8 особами – (не використовувати берци і бутси).  Один учасник має можливість одночасно заявлений у змагання з футзалу, перетягування канату і один з індивідуальних видів (дартс, армспорт, підняття гир).

Змагання з дартсу
Від кожної з команд у змаганнях бере участь один учасник. Кожен учасник матиме час для тренування і виконає три кидка дротика у залік.

Армспорт
Від кожної з команд у змаганнях бере участь два учасники (чоловік та жінка). Схема проведення змагань визначається у день їх проведення (у залежності від кількості учасників). Схватка проводиться до двох перемог одного з учасників (після першого раунду команди обмінюються положеннями).

Підняття гир
Від кожної з команд у змаганнях бере участь два учасники. Гирі масою 16 кг. Один учасник матиме один підхід до гирь і виконуватиме вправу на час (1 хвилина). Один учасник підніматиме по гирі у кожній руці. Обидва учасники однієї команди вправу виконуватимуть одночасно.

Перетягування канату
У змаганнях бере участь команда у складі 5 учасників. Схема проведення змагань визначається у день їх проведення (у залежності від кількості команд-учасниць). Схватка проводиться до двох перемог однієї з команд (після першого раунду команди обмінюються положеннями).

Футзал
У змаганнях бере участь вся команда. Схема проведення змагань і тривалість матчу визначаються у день їх проведення (у залежності від кількості команд-учасниць). Матч складатиметься з двох таймів (у перерві зустрічі команди обмінюються половинами поля).

Нарахування балів і визначення переможців
Команда-учасниця у загальнокомандний залік отримує 10 балів за зайняте перше місце у змаганнях з дартсу, піднятті гир і армспорті. Відповідно за зайняте друге місце у цих видах спорту команда-учасниця змагань отримує 8 балів. За інші зайняті місця команда отримує бали у мірі спадання (7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 бали).
За перемогу у перетягуванні канату і футзалі команда-учасниця отримує 20 балів, за зайняте друге місце у перетягуванні канату і футзалі команди-учасниці отримує 16 балів. За інші зайняті місця команда отримує бали у мірі спадання (14, 12, 10, 8, 6, 4, 2 бали). Перемогу у загальнокомандному заліку здобуде команда-учасниця, яка здобуде найбільше очок. Також визначаються призери у загальнокомандному заліку. У разі рівності очок у двох і більше команд віддається перевага тій команді, яка краще зіграє у футзал.

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Telegram t.me/sport_kr.


error: Копіювання заборонено!