Головна » Блоги » Суркіс пояснив, чому він взяв Луческу в Динамо

syrkis-iПрезидент київського «Динамо» Ігор Суркіс розповів, чому вирішив запросити на посаду головного тренера київського клубу 75-річного екс-наставника донецького «Шахтаря» Мірчу Луческу.

«Перш за все, я багато читаю і багато чув про те, що всім набридли «динамівські серця». І так вже склалося в історії київського «Динамо», що, дійсно, крім Валерія Газзаєва і Юрія Сьоміна, команду я нікому зовнішньому не довіряв. Кому я довіряв команду — це Анатолій Дем’яненко і Олексій Михайличенко, які виграли два чемпіонати. Той же [Сергій] Ребров вигравав чемпіонство і Суперкубок. Я знаю, як вони люблять цю команду, як вони їй віддаються, які у них є знання. Валерій Васильович Лобановський мені свого часу прямо говорив: ці хлопці готові до того, щоб тренувати таку команду, як київське «Динамо».

Якщо ми перейдемо конкретно до Луческу, я вам скажу наступне: я його взяв, бо він — професіонал. Ось ці розподіли, що він в конкуруючому клубі тренував, для нього не працюють. Я розмовляв з іноземними колегами, описував ситуацію, а вони мені кажуть: що тут такого? Карло Анчелотті тренував різні команди, протиборчі. Ось Альберто Дзаккероні тренує «Інтер», потім тренує «Мілан», потім йде в «Ювентус». Тобто я розглядав це питання з професійної точки зору. А мене хочуть звинуватити, що я хотів насолити «Шахтарю», або що «Луческу» добре знає «Шахтар», — зазначив Суркіс.

 Новое Время

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Telegram t.me/sport_kr.


error: Копіювання заборонено!