Головна » Прем'єр-Ліга » Лавриненко вдруге вивів команду до УПЛ

LavrynenkoСьогодні за підсумками останнього туру Першої ліги петрівський Інгулець став бронзовим призером Першої ліги та здобув путівку до УПЛ.

Досягти такого успіху команді вдалося тренерському штабу під керівництвом Сергія Лавриненка. Відзначимо, що цей наставник вдруге виводить довірену йому команду до УПЛ. Вперше це була кропивницька Зірка у сезоні 2015/2016 років (команда виграла чемпіонат у Першій лізі). Тоді разом з Лавриненком у тренерському штабі були Валерій Шаповалов і Сергія Таран, які і нині допомогли Сергію Дмитровичу повторити цей успіх. Також у тому тренерському штабі Зірки був Артем Коледа, який нині працює у луганській Зорі тренером молодіжного складу.

У тому переможному складі Зірки під керівництвом Сергія Лавриненка грали нинішні 7 гравців Інгульця. Це Ігор Загальський, Максим Ковальов, Олександр Кучеренко, Владислав Лупашко, Роман Льопка, Артем Щедрий та Дмитро Фатєєв. У нинішньому сезоні в складі Інгульця грав Олександр Акименко, який нещодавно залишив петрівський клуб, теж грав у тому переможному складі кропивницької команди.


error: Копіювання заборонено!