Головна » Перша ліга » Інгулець не зміг переграти Балкани і став бронзовим призером Першої ліги

fc_IngyletsСьогодні, 13 серпня, у селищі Зоря (Одеська область) відбувся матч 30-го туру Першої ліги Балкани – Інгулець.

Цей матч був доленосним. Інгульця потрібна була лише перемога, щоб стати чемпіоном Першої ліги та вийти до УПЛ. При іншому результаті Інгулець міг вийти, але не стовідсотково, і точно не буде чемпіонства. Для Балкан теж важлива гра. Клуб з Одещини може опуститися у зону виживання у разі поразки та перемоги Металурга.

Тренерський штаб Інгульця на гру виставив майже оптимальний склад команд. Матч через дискваліфікацію пропускали Коваленко та Квасний.

На шостій хвилині матчу Балкани вийшли вперед: капітан Вадим Златов з 25 метрів поцілив у нижній кут воріт Інгульця. Через дві хвилини Мішуренко намагався пробити через себе, але влучив не в м’яч, а в опонента. А на 10-ій хвилині матчу Мішуренко пробив повз дальній нижній кут воріт господарів.

Запорожець на власній половині поля втратив м’яч і Фернандо здійснив прохід та пробив вище воріт Шуста. А на 18-ій хвилині підступно пробивав Бартуловіч – не влучно. Після подачі Козака Сітчінава головою пробив повз ворота.

А на 29-ій хвилині після подачі з кутового пробивав Фаюк – надійно зіграв голкіпер Інгульця Шуст. А через шість хвилин Сітчінава не реалізував вихід один на один з голкіпером, програвши останньому дуель. Далі момент мав Мішеренко, але його удар заблокував Юречко. А на 42-ій хвилині Сидоренко здалеку пробивав – Шуст перевів м’яч на кутовий.

У перерві матчу тренери Інгульця провели заміну, випустивши третього нападника Мкомолу, який замінив досвідченого півзахисника Бартуловіча. На початку другого тайму матчу команди обмінялися небезпечними моментами. Шуст парирував удар Фаюка, а Лободров неймовірним чином потягнув удар Мішуренка.

А на 53-ій хвилині зустрічі найкращий бомбардир команди Сітчінава протиснув захист суперника і зрівняв рахунок – 1:1. А на 61-ій хвилині із за стану поля Шуст помилився на виході, але Фернардо не встиг на добиванні, адже голкіпер вчасно виправився. Після передачі Синьогуба Сітчінава пробив повз ворота.

Сітчінава не реалізував стовідсотковий момент – Николишин вибив м’яч з пустих воріт Балкан. Матч завершився внічию 1:1. Інгулець втратив не лише два очки, але і можливість завоювати золоті нагороди чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Підопічні Лавриненка зіграли внічию і вийшли до УПЛ, чемпіонат в якій стартує вже 22 серпня. Інгулець не зміг перемогти і стати переможцем ліги. То ж якщо враховувати, що Рух отримає три очки за технічну перемогу над Металургом, то Інгулець став бронзовим призером Першої ліги. Золоті нагороди завоював Минай, срібні – Рух.

Балкани – Інгулець – 1:1 (1:0) (Златов В., 6 – Сітчінава, 53)
Балкани: Лободров, Фернандо (Болокан, 73), Златов В. (Сілва, 59), Ільницький, Пархоменко, Юречко, Опря (Лукас, 86), Сидоренко (Златов М., 79), Николишин, Серденюк, Фаюк (Платунов, 66)

Інгулець: Шуст, Запорожець (Загальський, 90), Мішуренко, Козак (Щедрий, 86), Бартуловіч (Мкомола, 46), Кучеренко, Павлов, Балан, Сітчінава, Ковальов, Синьогуб
Попередження: Николишин, 13; Серденюк, 74; Златов М., 82 – Козак, 62; Кучеренко, 88; Мкомола, 90+4.