Головна » Блоги » Чижевський: Агробізнес може заявитися в УПЛ у разі вдалого фінішу

ChuzevskiyГоловний тренер “Агробізнесу” Олександр Чижевський прокоментував перемогу в матчі 29-го туру Першої ліги над “Чорноморцем” (1:0).

“В принципі, ми знали, куди їдемо. “Чорноморець” – команда з традиціями. Останні матчі показали, що вони грають в дуже цікавий і агресивний футбол як вдома, так і на виїзді. Вони практично завжди грають першим номером, намагаються пресингувати. Ми дуже серйозно готувалися, тому що прекрасно розуміли, що якщо хочемо боротися за призові місця – потрібна тільки перемога.

По грі перший тайм був рівним. Другий тайм почали непогано, але в середині “Чорноморець” перехопив ініціативу. Нам створювали проблеми для лінії захисту. Спасибі футболістам, що витримали і довели матч до перемоги. Треба було раніше знімати всі питання. Але це футбол. Добре, що є три очки, ми далі боремося за призові місця.

Перспективи щодо виходу в УПЛ? Це вирішувати президенту, яке рішення він прийме. Він озвучував в ЗМІ, в цьому році ми не виходимо в УПЛ і будемо готуватися до наступного сезону. Але самі розумієте, що якщо ми займемо призове місце, все може змінитися”, – заявив Чижевський.


error: Копіювання заборонено!