Головна » Перша ліга » Інгулець втратив перемогу над львівським Рухом

fc_IngyletsСьогодні, 7 серпня, у селищі Петрове (Кіровоградська область) відбувся матч 29-го туру Першої ліги Інгулець – Рух.

Це був центральний матч не лише цього туру, а й кінцівки чемпіонату. У гості до лідера завітав амбітний суперник, який дуже горить бажання вийти до УПЛ.

У стартовому складі Інгульця вийшов танзанієць Мкомола. Він на вістрі атаки замінив дискваліфікованого Сітчінаву. Центр захисту цементують Ковальов, який нещодавно відновився від травми, і новобранець Семенко. У такому поєднанні гравці вийшли вперше.

Активніше матч розпочали гравці Руху, але от перший небезпечний момент, та й ще який, створив Інгулець – на 15 хвилині матчу з передачі Мішуренка Синьогуб поцілив у каркас воріт гостей. Через три хвилини після передачі Синьогуба Мкомола пробив у руки голкіпера гостей. А на 24-ій хвилині матчу Русин пробивав по воротах господарів – надійно зіграв голкіпер Шуст.

На тридцятій хвилині матчу Ковальов з 25 метрів пробив під перекладину воріт Руху – Мисак виручив свою команду. А далі отримав травму Синьогуб, і тренерський штаб провів вимушену заміну. Травмованого гравця замінив Квасний. За перерву команди пішли з нулями на табло стадіону.

Початок другого тайму матчу був дещо за гостями. Але не довго. Господарі вирівняли гру. Тренери господарів замінили Запорожця, який мав попередження, щоб не дай Бог не отримав вилучення.

На 79-ій хвилині матчу помилився Кучеренко – гравець гостей не зміг скористатися цією помилкою, пробивши у руки голкіпера Інгульця. А на 84-ій хвилині матчу Мішуренко прострілив вздовж воріт і Мисик зрізав м’яч у сітку власних воріт. А у компенсовані хвилини матчу було призначено пенальті – його реалізував Климчук – 1:1. А на 90+8 хвилині Коваленко отримав червону картку.

Далі на Рух 10 серпня чекає перенесений домашній матч з запорізьким Металургом. А 13 серпня Рух вдома прийме Авангард, а Інгулець завітає в гості до Балкан.

Інгулець – Рух – 1:1 (0:0) (Мисик, 84 (авт) – Климчук, 90+4 (пен))
Інгулець (стартовий склад): Шуст, Запорожець, Мішуренко, Бартуловіч, Мкомола, Кучеренко, Балан, Ковальов, Лупашко, Синьогуб, Семенко
Рух (стартовий склад): Мисак, Дуць, Синиця, Саків, Білий, Кондраков, Климчук, Копина, Русин, Мартинюк, Калюжний