Головна » Інше_про_футбол » Колишній захисник кропивницької Зірки залишив словацьку Нітру

NemchaninovУкраїнський захисник Дмитро Нємчанінов покинув словацьку «Нітру». Про це повідомив сам футболіст.

«Так, дійсно, зараз вже не є гравцем «Нітри». Мій контракт підійшов до кінця, а нову угоду ми не уклали. Таким чином, зараз я вільний агент і відкритий до всіх пропозицій.

Чому не залишився? Мені хотілося, та й клуб був зацікавлений в тому, щоб я продовжив виступи, але все ж поки є певні нюанси, через які цього не станеться. Загалом не буду заперечувати, що через певний час цілком можу знову опинитися в «Нітрі». Не став би виключати подібного розкладу. У цьому клубі і країні мені було комфортно.

Сподобалося в Словаччині. Для мене це перший досвід в Західній Європі, і я відчув тут, як це жити тут. Познайомився з культурою, побачив красу і чистоту. Дуже сподобалася країна. Знаєш, не було жодного дня, щоб я жалкував про те, що вибрав цю країну для продовження кар’єри. З радістю повернувся б в майбутньому ще в Нітру, шикарне місто, з якого легко можна дістатися і до Братислави, і до Праги, і до Відня. Нудьгувати тут не доводилося.

Загалом сезон у Словаччині оцінив би для себе непогано. Правда, потрапили в невелику чехарду. За той час, що я тут, в клубі змінилося три тренери, а команда провела лише вісім ігор. На щастя, всі ці тренерські ротації не відобразилися на колективі. До кінця сезону ми змогли з хлопцями зібратися і зберегти прописку в елітному дивізіоні. Можна сказати, позитивний результат був досягнутий», – сказав Нємчанінов.

Відзначимо, що «Нітра» фінішувала на останньому місці, але виграла стикові матчі проти «Дубніци» (3:0 і 0:0), яка стала найкращою командою другого за престижністю дивізіону Словаччини.

Footboom

Нагадаємо, у сезоні 2012-2013 років Нємчанінов у складі кропивницької “Зірки” провів 30 офіційних матчів, забив два голи.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.


error: Копіювання заборонено!