Головна » Прем'єр-Ліга » Захисник Динамо: на початку гри ми не впоралися з натиском Олександрії

BurdaЗахисник «Динамо» Микита Бурда в матчі з «Олександрією» вперше вийшов на поле після тривалої перерви, пов’язаної з відновленням після травми. По закінченню гри він поділився враженнями від нічийного матчу (2:2):

– Звичайно, я дуже радий і щасливий, що повернувся на поле після тривалого простою. Але сьогоднішній негативний результат змазав враження від мого повернення.

– Ви вступили у гру по ходу першого тайму, а чи готові були вийти на поле з перших хвилин?

– Так, готовий, але тренерський штаб вирішив, що інші хлопці були готові краще. Я сприйняв це спокійно і чекав свого шансу. Те, що Саша помилився, могло трапитися з кожним, він молодий хлопець, тож не варто на цьому зациклюватися. До цього він зіграв два відмінних матчі, а сьогодні просто трохи не вийшло. Я з ним поговорив, підтримав, упевнений, що у нього все буде добре в подальшому.

– Чому, на вашу думку, «Динамо» гірше проводить перший тайм і краще грає у другому?

– Я б не став так ділити. Мабуть, ми провалили початок першого тайму, не впоралися з натиском, який зчинила «Олександрія» на початку гри. Але до середини тайму трохи заспокоїлися і стали грати у свій футбол: намагалися контролювати м’яч і створювати моменти. А у другій половині зустрічі ще більше додали. Тож змазаним вийшов лише початок. Будемо це виправляти, оскільки необхідно весь матч грати однаково добре – з початку і до кінця.

– Як можете прокоментувати два пенальті у ворота «Динамо»? Вони заслужені?

– Важко сказати. У динаміці мені здалося, що в моменті з другим одинадцятиметровим ударом нічого протиправного не сталося, оскільки Артем Шабанов був першим на м’ячі. Так, він не чітко його виткнув, але зіграв у нього. Але ще потрібно подивитися повтор. З приводу суддів, мені здається, потрібно знаходити нових арбітрів, навчати їх, оскільки не можуть наші матчі завжди судити лише двоє людей. І вони то постійно дивляться VAR, то взагалі до нього не підходять. Складається враження, що вони не вміють користуватися цією системою.

– Що потрібно зробити в матчах, що залишилися, щоб посісти друге місце в турнірній таблиці?

– Потрібно просто обігравати всі команди, з якими будемо зустрічатися. Ми перед кожним поєдинком налаштовуємося на перемогу, зокрема і сьогодні. Ми погано почали, але потім змогли переломити гру на свою користь, лише наприкінці трохи не впоралися через пенальті.

ФК Динамо Київ

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.


error: Копіювання заборонено!