Головна » Прем'єр-Ліга » Вербич: Олександрія добре грає в обороні

verbichДинамівець Беньямін Вербич в матчі з «Олександрією» вийшов на поле на останні 30 хвилин і за цей час оформив дубль. Однак двох голів словенця киянам не вистачило для перемоги (2:2). Беньямін підбив підсумки поєдинку:

- Ти сьогодні оформив дубль, але Динамо втратило перемогу на останніх хвилинах. Як ти все це переживаєш?

- Дуже переживаю. Ви всі бачили, як Олександрія грала другий тайм. Гадаю, ми заслужили перемогу, оскільки у другій половині матчу володіли м’ячем, створювали моменти. Не знаю, чи було щось в епізоді з призначенням другого пенальті, але про суддів зараз і так дуже багато говорять, тому не будемо про це.

- Можливо, тобі потрібно продовжувати грати на позиції центрфорварда, щоб допомогти Динамо посісти друге місце?

- Це вирішувати тренеру. Сьогодні мене випустили знову в атаку. Я стараюся завжди – і коли граю на фланзі, і коли виходжу на позиції форварда.

- Чому так складається, що Динамо грає в першому таймі гірше, ніж у другому?

- Важко це обговорювати. Не знаю, можливо, нам потрібно інакше налаштовуватися на гру чи краще розминатися. Потрібно поговорити з тренером і командою, щоб у майбутньому краще починати матчі.

- У першому таймі у Динамо були удари Андрієвського і де Пени, а в другому ти вийшов на поле і з нічого створив два голи. Чому у нас було так мало моментів?

- Олександрія добре грає в обороні. Гадаю, у першому таймі їм вистачало сил, а потім вони стали давати більше простору для наших свіжих гравців, які вийшли на заміни – Буяльського, Шепелєва, Циганкова і мене. Ми це використовували та створили більше моментів.

- Матч із Зорею – фінал для Динамо?

- Звісно. Перед грою з Олександрією я казав, що у нас залишилося три фінали, один із них ми вже зіграли. Добре, що все до кінця залежить від нас.

ФК Динамо Київ

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.


error: Копіювання заборонено!