Головна » Аматори » «Промінь» зіграв внічию з «Буревісником» у Відкритому чемпіонаті Знам’янського району

zrff-ball-poleУ другому турі Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року богданівський Промінь» вдома приймав знам’янський «Буревісник».

У середині тайму команди порадували забитими голами. В інтервалі двох хвилин гості забили два голи. Але вже через дві хвилини Костін один гол відіграв. А за три хвилини до завершення тайму Костін оформив дубль і встановив нічийний рахунок гри – 2:2.

У другому таймі матчу найкращий бомбардир «Буревісника» минулого сезону Солодов вивів гостей вперед. На 76-ій хвилині Долинський зрівняв рахунок – 3:3. З цим рахунком завершився матч. Для кожної команди це перше здобуте очко у нинішньому сезоні.

«Промінь» (Богданівка) – «Буревісник» (Знам’янка) – 3:3 (2:2) (Костін, 22, 42; Долинський, 76 – Тюпа, 19; Фарбанець, 20; Солодов, 52)
«Промінь»: Шеховцов, Сітніченко (Дрига, 75), Галуха, Долинський, Базака, Чурік (Жураківський, 46), Гордуз (Шандра, 30), Олійник, Шевцов (Наводничий, 65), Скок, Костін

«Буревісник»: Нігай, Чернецький, Далакян, Бойко (Сиромятніков, 46), Жуков (Лисак, 46), Александров, Ткач (Крилов, 50), Тюпа (Полоз, 66), Фарбанець (Новосьолов, 46), Мельников, Солодов
Попередження: Сітніченко, 33 – Ткач, 43; Мельников, 79.

Звертаємо Вашу увагу, що матчі чемпіонату району відбуваються БЕЗ ГЛЯДАЧІВ.

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, працює сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті маєте змогу переглянути заявки всіх команд-учасниць змагань. Оперативно на сайті буде висвітлюватися перебіг змагань.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.