Головна » Перша ліга » Тренер Волині прокоментував поразку від Інгульця

TlumakГоловний тренер Волині Андрій Тлумак прокоментував поразку від Інгульця (0:1).

“Грали дві команди, які боряться за Прем’єр-лігу, в будь-якому випадку хтось мусив програти. На жаль, програли ми. Ми створили досить багато моментів, просто їх не реалізували. Команда суперника один зі своїх реалізувала. Я сказав хлопцям, що треба у будь-якому випадку битися до кінця. Поки ще залишаються будь-які шанси, треба їх використовувати – у тих матчах, які лишилися, треба брати максимум очок. У нас були і гірші ситуації, і на сьогодні, я вважаю, ситуація не критична, однак стало тяжче. Треба просто боротися до кінця і виходити на кожен матч як на останній.

Це був шалений гол, і такі забиваються, мабуть, раз за сезон, і він залетів саме нам. У нас була купа моментів, коли м’яч летів біля штанги, однак не залетів. Значить, сьогодні десь Бог нам не допоміг.

Звісно, команда гостей хороша, грає агресивно, і ми грали агресивно, не можу сказати, що вони десь по агресії нас переважали. І взагалі не можу сказати, що нас переважали. Просто ми не реалізували ті моменти, які ми мали. Думаю, якби рахунок був би 1:1, було би трохи чесніше. Сьогодні була хороша гра, я думаю, ми за статистикою мали перевагу і в контролі м’яча, і моментів, напевно, мали більше, хоча суперник швидко забив і десь грав від рахунку… Єдине, чого немає – це результату”, – сказав Тлумак.

ФК Волинь 

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.


error: Копіювання заборонено!