Головна » Перша ліга » Інгулець на виїзді переміг Волинь завдяки суперголу Сітчінави

fc_IngyletsПетрівський Інгулець на виїзді у рамках 23-го туру Першої ліги зустрічався з луцькою Волинню.

У стартовому складі Інгульця знову вийшов новачок Семенко, який попередню гру з Авангардом пропускав через дискваліфікацію. Також відзначимо потрапляння до старту Квасного.

Вже у першій атаці підопічні Лавриненка ошелешили господарів – Коваленко у центрі поля розігнав атаку і віддав передачу на правий флангу на Запорожця, який подав у штрафний майданчик – Сітчінава ударом через себе змусив капітулювати досвідченого голкіпера Волині Літовченка. Відзначимо, що для найкращого бомбардира Першої ліги це вже 16-ий забитий гол.

На 13-ій хвилині матчу після передачі Кожанова пробивав Хагназарі – голкіпер парирував його удар. Далі у першому таймі команди не радували стовідсотковими моментами і на перерву пішли за мінімальної переваги гостей.

На 55-ій хвилині матчу стався дивний епізод. Спочатку Сімінін обрізався на своїй половині поля і гравець вийшов один на один з голкіпер Волині, але програв дуель – м’яч завис над штрафним майданчиком і захисник головою скидав на свого голкіпера, але відправив у створ воріт, де не було голкіпера – інший захисник встиг підстрахувати свого партнера і вибити круглого з лінії власних воріт.

На 63-ій хвилині Кожанов пробивав по воротах Інгульця – м’яч рикошетом від Бартуловіча перелетів ворота. Після подачі з кутової позначки Приндета випередив Шуста і пробив вище воріт. Через 5 хвилин Куліш не використав момент, пробивши повз ворота Шуста.

На 70-ій хвилині матчу Хагназарі за порушення правил проти Бартуловіча отримав друге попередження і Волинь залишилася у меншості. За бурні емоції голкіпер Неділько, який перебував на лаві запасних, отримав червону картку. Через сім хвилин на виході помилився голкіпер Шуст, але цим не скористався гравець господарів.

А на 81-ій хвилині матчу команди зрівнялися – Коробка за удар по м’ячу після зупинки гри отримав друге попередження. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь Інгульця. Ця перемога дозволила Інгульцю очолити турнірну таблицю Першої ліги.

Волинь – Інгулець – 0:1 (0:1) (Сітчінава, 1)