Головна » Аматори » Хлібодар у меншості переграв Промінь у чемпіонаті Знам’янського району

zrff-ball-poleСьогодні, 4 липня, стартував Відритий чемпіонат Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року.

У Богданівці місцевий Промінь зазнав поразки від Хлібодару з Суботців. Гості зусиллями Олійника змогли забити швидкий гол. На 37-ій хвилині матчу Матюк отримав червону картку за фол останньої надії і Хлібодар залишився у меншості.

У другому таймі суботцівська команда змогла не лише втримати переможний рахунок, але забити ще два голи. Спочатку відзначився Кравченко, а через 4 хвилини Шинкарь.

Промінь (Богданівка) – «Хлібодар» (Суботці) – 0:3 (0:1) (Олійник, 23; Кравченко, 77; Шинкарь, 81)
Промінь: Шеховцов, Сітніченко (Білоголовий, 70), Долинський, Жадан (Буханець, 83), Базака (Чурік, 76), Олійник Р., Шевцов О. (Карпенко, 85), Гордуз (Наводничий, 51), Скок, Жураківський (Шандра, 46), Статінов
Хлібодар: Халімончиков, Шинкарь (Братко, 85), Матюк, Самсоненко, Кударенко, Якущенко (Семчук, 46), Олійник В., Кравченко (Матюшенко, 80), Сандул (Шевцов Д., 60), Грузин, Зайцев (Тарасенко, 80)
Попередження: Олійник Р., 33 – Олійник В., 44; Кравченко, 55.
Вилучення: Матюк, 37.

Звертаємо Вашу увагу, що матчі чемпіонату району відбуваються БЕЗ ГЛЯДАЧІВ.

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, працює сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті маєте змогу переглянути заявки всіх команд-учасниць змагань. Оперативно на сайті буде висвітлюватися перебіг змагань.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.