Головна » Перша ліга » Інгулець вдома переграв Авангард

fc_IngyletsУ матчі 22-го туру Першої ліги петрівський Інгулець вдома приймав краматорський Авангард.

Гра мала розпочатися о 18:30. Але її перенесено на двадцять хвилин пізніше. Аналізуючи стартовий склад петрівської команди помічаємо, що до складу після травми повернувся центральний захисник Павлов. Семенко цю гру пропускав через дискваліфікацію. Також варто відзначити, що з перших хвилин вийшов герой останніх матчів Інгульця Мішуренко. Повернувся до основи Бартулович – натомість у запасі залишився Загальський.

На шостій хвилині матчу контратаку провели господарі – Козак реалізував вихід один на один з голкіпером. Олександру асистував Сітчінава. Схоже дався взнаки гостям пізній приїзд на гру у селище Петрове. А на 21-ій хвилині матчу після подачі з правого флангу атаки Мішуренко ударом головою подвоїв рахунок. Варто відзначити передачу Запорожця.

У середині першого тайму небезпечно по воротах Шуста пробивав Кірієнко – м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт. Через дві хвилини Козак мав ще одне побачення з голкіпером суперника – цього разу він не зумів переграти Денчука. А на 31-ій хвилині з меж штрафного майданчику Сітчінава пробив вище воріт.

А на старті другого тайму матчу господарі збільшили рахунок до розгромного – відзначився Сітчінава. А на 63-ій хвилині матчу після передачі Собка з флангу Матяж один гол відіграв. А наприкінці зустрічі Мурза встановив рахунок 3:2.

У наступному турі, 11 липня, Інгулець у Луцьку зустрінеться з місцевою Волинню.

Інгулець – Авангард – 3:2 (2:0) (Козак, 6; Мішуренко, 21; Сітчінава, 48 – Матяж, 63; Мурза, 90)
Інгулець: Шуст, Балан, Павлов (Фатєєв 67), Кучеренко, Синьогуб, Запорожець, Лупашко, Козак (Коваленко 53), Бартулович (Щедрий 76), Мішуренко (Загальский 83), Сітчінава (Мкомола 73).
Авангард: Денчук, Сухаров, Мірошник, Савін (Сухомлин 72), Воробей (Собко 51), Сеницький, Полюлях (Дєдяєв 28), Лобов, Матяж (Мурза 69), Нехтій, Кірієнко (Сидоренко 61).
Попередження: Балан (80), Лупашко (88), Щедрий (90+2), Фатєєв (90+3) – Сухаров (41), Денчук (90+1)