Головна » Блоги » Саленко: деяким гравцям Динамо урізав би зарплату вдвічі

salenkoКолишній нападник «Динамо» Олег Саленко незадоволений виступами київської команди в поточному чемпіонаті України.

— Потрібно враховувати, що наступна гра у «біло-синіх» проти «Шахтаря». І хоча «гірники» вже завоювали чемпіонське звання, на дербі їх не потрібно зайвий раз налаштовувати. А з огляду на нинішні результати «Динамо», можна припустити, що вони можуть і втратити друге місце після 29-го туру…

— Хто винен і що робити?
— Складається таке враження, що деякі гравці виходять на поле, щоб просто побігати. Я не керівник столичної команди, але, будь моя воля, то всім гравцям, які не виконують свої функції на полі, урізав би зарплату вдвічі. Потрібно струснути команду, а то виходить, що футболісти не розуміють, в якому клубі вони перебувають.

Так, в колективі є гравці, які «носять рояль», а є ті, хто на ньому грає. Так ось в «Динамо» зараз практично не видно виконавців, які носять інструмент. Коли я був гравцем цієї команди, а потім і за часів Валерія Лобановського, такого ніхто не міг навіть припустити. Якщо майстерності не вистачає, потрібно віддаватися, а цього щодо нинішніх динамівців я сказати не можу.

Meta-ratings.com.ua

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.


error: Копіювання заборонено!