Кропивницька «Зірка» святкувала розгромну перемогу у спарингу

fc_zirkaСвою другу товариську гру провели футболісти кропивницької «Зірки».

Суперником кропивницької команди були футболісти «Інгул-Агро-Ленду» з Березівки, які минулого сезону успішно виступали в чемпіонаті Кіровоградської області.

Підопічні Саміра Гасанова дуже впевнено провели звітний матч. Ще в першому таймі Павло Замуренко відзначився двома голами поспіль. Третій м’яч забив Андрій Савицький, тож команди на перерву пішли за впевненої переваги господарів.

В другому таймі ситуація на полі не змінилася. За відсутності основного воротаря та зважаючи на велику кількість гравців на перегляді, футболісти Сергія Собка переважно захищалися. І хоч в складі «Зірки» на поле по перерві вже вийшли інші гравці, перевага наших футболістів зростала. Двічі гостей виручила штанга. Але, тим не менш, футболісти «Зірки» ще тричі відзначилися в другому таймі, а ще один м’яч у свої ворота зрізав захисник «Інгул-Агро-Ленду». Тож, перемогла «Зірка» з рахунком 7:0.