Кіровоградські самбісти здобули нагороди в Ірпіні

sambo1Успішним для кіровоградських бійців став виступ на Чемпіонаті України з бойового самбо серед чоловіків, юніорів і молоді, що 3-4 жовтня проходив у м. Ірпінь.
Загалом представники обласної федерації бойового самбо завоювали на ньому п’ять нагород.

На призовий подіум піднялися четверо кіровоградців. Роман Майнич у вазі до 74 кг виграв змагання серед чоловіків і пройшов відбір на Чемпіонат світу, що в грудні відбудеться у м. Хайфа (Ізраїль). Ще три нагороди найвищого ґатунку в активі його молодших колег – Богдана Прозорова (62 кг, юніори), Данила Джемиги (52 кг, юніори) і Ярослава Миргородського (+90 кг, юніори).
Срібним призером серед чоловіків вагою до 57 кг став тренер із бойового самбо з Олександрівки Олександр Серединський.