Головна » Прем'єр-Ліга » Шаран: загалом наші футболісти знаходяться у непоганих кондиціях

Sharan22Головний тренер “Олександрії” Володимир Шаран розповів тактику команди після карантину.

- Були припущення, що до рестарту чемпіонату ваша команда не встигне набрати оптимальну форму?
– Звичайно. Та кожного дня футболісти працювали за програмою, у якій були розписані мікроцикли. У цей час у нас переважно була неспецифічна робота. Хлопці займалися індивідуально в домашніх умовах, працюючи над підтриманням фізичних кондицій. А коли зібралися разом, то звичайно ж, було помітно, що гравці ще не готові максимально відпрацьовувати всі 95 хвилин. Та перша гра показала, що загалом наші футболісти знаходяться у непоганих кондиціях.

- Так, згоден. Судячи з телетрансляції поєдинку, то їх готовність, мабуть, виглядає відсотків на 80…
– Гадаю, що менше. Просто ми обрали правильну тактику на цю гру, адже добре розуміли, що нам не вистачить сил для того, аби пресингувати такого хорошого суперника. Суперника, який дуже добре володіє м’ячем, вміє грати в пас та має у своєму складі кваліфікованих футболістів. Тож менше зусиль докладаючи на пресинг, ми більш грамотно та компактно грали у середній зоні. Те, що у нас і виходило. Були в нас і хороші атаки, про що свідчить кількість створених голевих нагод біля чужих воріт.

- Можливості суперника “карантинного” зразка вам були добре відомі?
– Один контрольний матч із зіграних “Зорею” у цей час я переглянув. Маю на увазі зустріч із “Дніпром-1″, у якому була нічия 1:1. Тож інформації у мене було достатньо. Ми, щоправда, не знали, яким у підсумку буде стартовий склад суперника, але при цьому звернули увагу на те, що деякі гравці не брали участі у поєдинку із “Дніпром-1″.

ua-football.com

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.


error: Копіювання заборонено!