Головна » Прем'єр-Ліга » Шаран: у матчі із “Зорею” ми чули підтримку наших прихильників за стадіоном

Sharan22Головний тренер “Олександрії” Володимир Шаран розповів про після карантиний футбол і пусті трибуни.

- Які відчуття після повернення футболу?
– Коли ми дізналися, що 30 травня поновлюється сезон, то були приємні відчуття. Хоча я попервах гадав, що рестарт чемпіонату перенесуть на 6 червня. Але нічого страшного у переносі ми не побачили. Зрозуміло, що стовідсоткової готовності у кожної команди зараз немає, хіба що окрім “Шахтаря”. Приємно, що нарешті ми повернулись до футболу. Передусім, це стосується футболістів, адже це їх професіональна робота. Щоправда, ми і під час карантину працювали, переглядаючи відео, однак все ж не вистачало позитивних емоцій. Таких, як після перемоги над “Зорею”.

- Що із нововведень, пов’язаних із дотриманням безпеки у зв’язку з карантином вас здивувало більше всього – як із знаком “плюс”, так і “мінус”?
– Та нічого. Всі готувались до цього, все добре усвідомлювали. Однак не можу сказати, що буквально всі суворо дотримуються рекомендацій. Ми, як й інші клуби еліти, теж отримали листа з рекомендаціями Прем’єр-ліги. Однак як би там не було, але дисципліна у нас все ж не німецька (посміхається). Дивлячись трансляції матчів Бундесліги розумієш, що цього поки що в нашому футболі немає. Тож повторюся: мене нічого із нововведень особливо не здивувало. Так, хлопці не обіймаються, а з колегами із команд-суперниць потрібно вітатись по-іншому – за допомогою ліктів. Але це все, сподіваюсь, лише тимчасово. Єдине, що засмучує, так це відсутність вболівальників. Їх нам не вистачає.

- Порожні трибуни на ваших підопічних не діяли гнітюче?
– Не можу сказати, щоб гнітюче. Однак коли ти граєш вдома, а вболівальників немає, то зрозуміло, що бракує звичної атмосфери. Втім, у матчі із “Зорею” ми чули підтримку наших прихильників за стадіоном. І це тішило. Коли тренери під час матчу повністю зосереджуються на грі, то не завжди думають про вболівальників. Футболістам же їх наявність та підтримка потрібні більше.

ua-football.com

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.


error: Копіювання заборонено!