Головна » Прем'єр-Ліга » «Олександрія» – «Зоря»: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

fc_olexandПостійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», коментатор на телеканалі «2+2» і головний редактор FootballHub Олександр Золотогорський склав прогноз на матч чемпіонату України «Олександрія» – «Зоря».

Надзвичайно мало практичної інформації, щоби робити якісь висновки і прогнозувати матч «Олександрія» – «Зоря». Дуже складно!

Але є кілька зачіпок. По-перше, головне – це мотиваційний фактор. «Зоря» бореться з «Динамо», і достатньо успішно, за друге місце. Кияни грають проти «Шахтаря» в цьому турі – це шанс відірватися.

Підопічні Скрипника дуже серйозно готувалися до поновлення чемпіонату – тренування в дворазовому режимі. Вони мають бути непогано підготовлені.

Ще один цікавий момент: «Зоря» тричі вже грала проти «Олександрії» в цьому сезоні, і щоразу невдало. Дві поразки, одна нічия і поразка за пенальті в Кубку. Має ж щось змінитися в цій серії.

Можна ризикнути і взяти перемогу «Зорі». Непоганий варіант. Але я хочу випробувати систему, про яку вже написав у минулих прогнозах. Тому мій вибір: «Зоря» не програє + тотал менше 3.5» за 1.66.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.


error: Копіювання заборонено!