Головна » Блоги » «Баварія» перемогла з хокейним рахунком, впевнена звитяга дортмундців

bundesliga-3У 27-му турі німецької Бундесліги відбулися 5 матчів – дортмундська «Боруссія» на виїзді обіграла «Вольфсбург», а «Боруссія» з Менхенгладбаха на своєму полі поступилася «Баєру».

Дортмундська «Боруссія» у кожному з таймів забила по одному голу у ворота суперника донецького «Шахтаря» у Лізі Європи. «Вольфсбург» не зміг зіграти на рівних з фаворитом, який продовжує погоню за «Баварією». «Боруссія» з Менхенгладбаха на своєму полі поступилася «Баєру», який після карантину демонструє хорошу форму – здобули другу перемогу на виїзді.

«Падерборн» і «Гоффенгайм» на старті зустрічі обмінялися забитими голами, а далі зіграли на «сухо». «Вердер» у гостях мінімально переміг «Фрайбург». Матч видався драматичним. Гості у першому таймі матчу вийшли вперед. Наприкінці матчу вони залишилися у меншості. А у компенсовані хвилини «Фрайбург» забив гол, але взяття після перегляду VAR було скасовано – зафіксували положення поза грою.

Програму сьогоднішнього дня звітного туру закривав матч «Баварія» – «Айнтрахт». Зустріч завершилася з хокейним рахунком 5:2. У першому таймі мюнхенці забили двічі. На старті другого тайму матчу Левандовський зробив рахунок 3:0. Але досить швидко і подачі двох кутових захисник гостей Хінтереггер скоротив рахунок до мінімуму – 3:2. Та все ж вже через шість хвилин Девіс зробив різницю у рахунку у два м’ячі. А остаточний рахунок у матчі встановив герой гостей Хінтереггер, який зрізав м’яч у сітку власних воріт – 5:2.

«Боруссія» з Дортмунда завдяки перемозі закріпилася на другому місці в турнірній таблиці чемпіонату Німеччини і відстає від лідируючої «Баварії» на все ті ж чотири очка. «Баєр», набравши 53 бали, піднявся на третє місце і відстає від лідера на 8 очок. «Боруссія» з Менхенгладбаха тепер четверта (52 пункти).

Чемпіонат Німеччини, 27-й тур
«Вольфсбург» – «Боруссія Д» – 0:2 (0:1) (Геррейру, 32; Хакімі, 78).
«Боруссія М» – «Баєр» – 1:3 (0:1) (Тюрам, 52 – Хавертц, 7, 58 (пен), Бендер, 81)
«Падерборн» – «Гоффенгайм» – 1:1 (1:1) (Србени, 9 – Сков, 4)
«Фрайбург» – «Вердер» – 0:1 (0:1) (Бітенкур, 19)
«Баварія» – «Айнтрахт» – 5:2 (2:0) (Горецка, 17; Мюллер, 41; Левандовський, 46; Девіс, 61; Хінтереггер, 74 (авт) – Хінтереггер, 52, 55).

Завтра, 24 травня, програму звітного туру завершують три матчі: «Шальке» – «Аугсбург» (початок матчу о 14:30), «Майнц» – «Лейпциг» (16:30) та «Кельн» – «Фортуна» (19:00).