Головна » Перша ліга » Лавриненко: зараз кожен шукає свою вигоду і у нас немає єдності

LavrynenkoГоловний тренер Інгульця Сергій Лавриненко підкреслив важливість догравання чемпіонатів і застеріг від негативних наслідків, у разі дострокового припинення змагань.

«Напевно все чекають висловлювань керівництва клубів, але я як тренер висловлю свою позицію. На жаль, зараз кожен шукає свою вигоду і у нас немає єдності. З кожним днем ​​все складніше і складніше. В клубів Favbet Ліги також немає медичного протоколу, однак всі без винятку клуби прийняли рішення продовжувати чемпіонат. Важливо, що вони відразу на перших зборах про це домовилися. Розуміємо, що у клубів Favbet Ліги інші фінансові можливості, однак протокол будуть дотримуватися всі. Всі професійні клуби в Україні очікують медичний протокол”, – зазначив Лавриненко.

Нагадаємо, що на Раді ліг, яке відбулося у четвер, клуб не змогли домовитися, в якому вигляді необхідно завершити чемпіонат Першої ліги. ПФЛ направить опитувальники в клуби Першої ліги і очікує отримати у відповідь їх позицію. Чемпіонат Першої ліги може бути дограний як міні-турніру за підвищення в класі в Favbet Лігу і за право залишитися в лізі. Також розглядаються варіанти залишити поточний турнірне становище команд або анулювати результати сезону.

sportarena.com


error: Копіювання заборонено!