Головна » Перша ліга » Головний тренер Інгульця: Якщо у ще чотири місяці не буде змагань, то як жити футболістам?

Lavrinenko1Головний тренер Інгульця Сергій Лавриненко прокоментував засідання Ради ліг ПФЛ.

“Ми зараз думаємо про складні календарі, здоров’я, про футболістів, які можуть отримати травми, а хто подумає про нас? Ми вже сім місяців без футболу і не відомо скільки ця пауза ще триватиме. На наступних зборах половини керівників і тренерів може не бути. А що робити футболістам ?

Якщо у нас ще чотири місяці не буде змагань, то як їм жити? Якщо змагання не продовжаться, то потрібно розривати контракти з футболістами? Хочу підтримати футболістів, адже про них в цій ситуації ми забули.

ФК Інгулець наполягає на тому, що потрібно шукати шляхи догравання чемпіонату. Потрібно шукати компроміси і шляхи вирішення проблеми. Футболісти, тренери в підвішеному стані. У всіх є сім’ї, які потрібно забезпечувати. Знаємо, що багатьом скоротили зарплату. Де гарантія того, що через місяць її ще не скоротять? Футболіст ж не може піти працювати трактористом. У нас не такі зарплати, щоб могли дозволити собі рік без футболу”, – зазначив Лавриненко.

Нагадаємо, що на Раді ліг, яке відбулося у четвер, клуб не змогли домовитися, в якому вигляді необхідно завершити чемпіонат Першої ліги. ПФЛ направить опитувальники в клуби Першої ліги і очікує отримати у відповідь їх позицію. Чемпіонат Першої ліги може бути дограний як міні-турніру за підвищення в класі в Favbet Лігу і за право залишитися в лізі. Також розглядаються варіанти залишити поточний турнірне становище команд або анулювати результати сезону.

sportarena.com


error: Копіювання заборонено!