Головна » Інше_про_футбол » Екс-гравець “Зірки” та ФК “Олександрія”: В Україну добирався з пригодами, майже 30 годин

BazulaУкраїнський захисник «Кортрейка» Андрій Бацула розповів, як добирався в Україну з Бельгії після дострокового завершення місцевого чемпіонату.

«Після того, як в Бельгії офіційно оголосили про дострокове завершення чемпіонату, нам надали відпустку до 15 червня. Тому, після цього я відразу вирішив їхати додому в Україну, скучив за сім’єю. Добирався, звичайно, з пригодами, загалом 28-29 годин. Спочатку на поїзді до Амстердама, звідти до Мінська літаком. З Білорусі на автобусі до Києва, а потім на таксі в рідний Кропивницький. У Мінську в аеропорту просили підписати документ про самоізоляцію і потім в Україні. Так що у мене зараз карантин, до кінця якого залишилося ще п’ять днів. Але у мене тут природа, свіже повітря у дворі, тому у вимушеній відпустці не нудно.

Для «Кортрейка» 11 місце в підсумковій таблиці чемпіонату Бельгії прийнятний варіант. Наш клуб середняк чемпіонату, тому в останніх турах навряд чи б щось змінилося. Зате добре, що наші українці в Бельгії потрапили до Ліги чемпіонів. Радий за них. «Кортрейк» не хотів догравати чемпіонат, тому що потрібно було нести фінансові витрати, які в умовах матчів без глядачів ніяк би не окупилися.

Коли розпочнеться новий чемпіонат Бельгії? Поки ніякого навіть попереднього рішення немає. Будемо діяти по дзвінку», – зазначив український легіонер «Кортрейка».

Андрій Бацула у свій час грав у складі кропивницької “Зірки” та ФК “Олександрія”.

 zbirna.com


error: Копіювання заборонено!