Головна » Перша ліга » ПФЛ України дала відповідь ФК “Інгулець

pfl-1-liga1Адміністрація ПФЛ України хоче дати роз’яснення щодо статті на офсайті ФК «Інгулець»: «Хто тут третій, а хто зайвий? – 2 частина». Отже, норма Регламенту, на яку посилається “Інгулець” у матеріалі, синхронізована з Регламентом УПЛ, вона розглядалася на засіданнях відповідних комітетів УАФ, на нараді головних тренерів Першої ліги, а в подальшому – затверджувалася Конференцією ПФЛ, де були присутніми й представники «Інгульця».

Щодо самої норми, то частково погоджуємося з викладеним у зазначеній статті. Дійсно, «Оболонь-Бровар» і «Агробізнес» знаходяться позаду «Інгульця» і «Минаю» згідно з кількістю набраних очок у матчах між командами, а очна зустріч у Петровому «Інгульця» та «Минаю» завершилася 1:1. І оскільки показники рівні, ми змушені звернутися до пункту В: «більша кількість забитих м’ячів між цими командами».

Зважаючи на зведену таблицю, у матчах між цими ЧОТИРМА командами найбільше забитих м’ячів саме у «Минаю» – їх 10 у команди Василя Кобіна. Через це «Минай» і посідає третє місце за підсумками осінньої частини змагань у Першій лізі. Сподіваємося, що дане роз’яснення задовольнить ФК «Інгулець». Бо це все виглядає як гра слів…

97245646


error: Копіювання заборонено!