Головна » Прем'єр-Ліга » Кулач: перехід в Олександрію – моя головна помилка у кар’єрі

kulach27-річний форвард полтавської «Ворскли» Владислав Кулач вважає свій перехід в «Олександрію» найжахливішим моментом в кар’єрі.

«Коли я прийшов в команду. Було все добре. Я багато пропустив часу взимку, тому що були хороші пропозиції і чекав, але не вийшло. Я тренувався в Києві і якось все затягувалося і не вийшло. У мене був варіант повернутися в «Ворсклу». Я не знаю, що у мене було на той момент в голові. Мені соромно було повернутися. Адже я сказав, що я йду з «Ворскли», пройшло два місяці і я повертаюся. Мене кликав Василь Вікторович (Сачко), говорив, що це моя команда і мене зрозуміють. Не знаю. Це, напевно, моя найбільша помилка, що я перейшов в «Олександрію».

Спочатку все було добре. На збори приїхав, зіграв пару ігор. Приїхав в Олександрію – отримав травму на тренуванні. Попросив поїхати в «Шахтар» на обстеження, але мені відмовили. Сказали, що в «Олександрії» хороші умови для цього. Минуло три тижні – я не відновлювався. Не було тих умов, які потрібні були. Травма у мене була серйозна – надрив литкового м’яза. Через три тижні зробив УЗД в Полтаві. Привіз лікарю, він сказав, що у мене нічого не було, а лише гематома. Я повірив лікарю «Олександрії». Почав тренуватися, робити 100-відсоткові ривки. У мене не боліло, але на п’ятий день у мене все почало боліти і я не зміг грати. Поїхав до Києва робити МРТ, що показало, що у мене серйозний надрив. Відновлення більше півтора місяця.

Я відновлювався в Києві два місяці. За цей час жодного дзвінка від лікаря «Олександрії». Ніхто не питав, як у мене справи, не цікаво їм було.

Потім була остання гра з «Динамо». Ми знали, що вже третє місце. Я приїхав до Олександрії, я ставився з повагою. Приїжджаю, виходжу з дитиною на поле, але мені медаль не дали. Я запитав у тренера, чому не дали медалі. А мені сказали: «Ти ж не грав».

Мене зробили винним, що я отримав травму. Те, що доктор поставив діагноз, вони не враховують. Те, що я півроку втратив – це помилка лікаря, я вважаю. А він навіть не вибачився. Цей перехід був жахливим», – сказав Кулач.

Sport Traveler UA

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.


error: Копіювання заборонено!