Головна » Прем'єр-Ліга » Шаран: нормально проводити по два тури у тиждень

SharanГоловний тренер «Олександрії» Володимир Шаран розповів, чи зможуть українські клуби успішно виступати після карантину.

- Скільки потрібно спільних тренувань, щоб привести команду в порядок?
– Три тижні. Звичайно, заняття повинні бути не такого характеру, як на зимових зборах, більш інтенсивними, і дуже важливо, щоб не було травматизму. Без товариських матчів жоден колектив не набере оптимальної форми. «Олександрія», наприклад, хоче зіграти три-чотири товариські матчі. Але це поки в планах, зараз головне, щоб вірус відступив.

- За який час можна дограти сезон?
– Я не прораховував, але чув термін в півтора місяці. Думаю, це нормально проводити по два тури в тиждень. У нас є хоч і невеликий, але єврокубковий досвід. Ми не боїмося грати по два матчі на тиждень. Важливо, щоб та обойма футболістів, яка у нас є, була в повному складі.

- Який позитив ви знаходите в нинішній ситуації?
– Є більше вільного часу, щоб проаналізувати пройдений шлях. У мене нормалізувався тиск (сміється). Під час паузи ще не викурив жодної цигарки, що раніше робив напередодні поєдинку, в день матчу і відразу після гри. Одним словом, поправляємо здоров’я. Хоча адреналіну, звичайно, не вистачає.

 zbirna.com

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.


error: Копіювання заборонено!