Головний тренер “Інгульця”: Розуміємо, що у багатьох бізнесменів тяжкі часи

lavrinenkoГоловний тренер “Інгульця” Сергій Лавриненко в коментарі програмі “Україна футбольна” розповів, що футболісти були готові до зниження зарплат.

– Сергію Дмитровичу, досить показовою є ситуація з зарплатами в “Інгульці”, коли гравці не відмовлялися від пониження, але президент виплатив її у повному обсязі. Хто був ініціатором ідеї зниження зарплат?

– Напевно треба інакше інтерпретувати питання, адже ситуація була неправильно сприйнята. Хлопці не просили, що давайте знизимо нам зарплатню, такої постановки питання не було. Всі входили в положення президента клуба. Ситуація, з якої зіштовхнувся увесь світ, досить неоднозначна. Розуміємо, що у багатьох бізнесменів тяжкі часи. І десь підсвідомо ми були готові, що наш керівник знизить нам у якомусь відсотковому співвідношенні заробітну платню.

 Олександр Григорович свою позицію чітко показав. Не дивлячись на будь-яку кризу, якщо він пообіцяв, то своє слово триматиме. Не було такого, щоб подзвонили президенту та говоримо: «Олександр Григорович, вам складно, дайте нам половину зарплати».  Такого не було, і я думаю, що це було б неправильно. Вини футболістів у цій ситуації немає. Ми готувалися повноцінно на зборах, проводили складну роботу та готові були 22-го березня починати чемпіонат. Пандемія всі плани зруйнувала. Приблизно така ситуація.

Прес-служба ПФЛ