Лавриненко: Якщо і збиратися, то треба проводити повноцінне тренування

 lavrinenkoГоловний тренер “Інгульця” Сергій Лавриненко розповів про підготовку команди в умовах карантину.

– «Олімпік» повідомив, що його гравці готові тренуватися групами. У вас все залишається без змін?

– Так, у нас немає такої можливості групами тренуватися. У Володимирівці ми живемо всі на одній базі, тому немає сенсу проводити тренування по 3-4 людини.  Ми все одно живемо в одному приміщенні, харчуємося в одній їдальні, ходимо всі разом. Якщо і збиратися, то треба проводити повноцінне тренування. Тренування  – це 1,5-2 години часу, де будуть групою знаходитися гравці, а весь інший час вони спілкуватимуться між собою на одній базі. Ми вирішили не робити цих групових тренувань.

Розуміємо, що хлопці теж переживають у цій ситуації, яка склалася і підтримують форму. У нас склалося довірливі взаємини між усіма. Ми розуміємо, що футболіст це завжди товар, у гарному сенсі слова. Чим кращою буде його форма, тим дорожче зможе себе продати. Більша зарплатня, більші преміальні, дорожче його трансферна ціна… Гравці мають  розуміти, що треба максимально підтримувати свою форму, незалежно від ситуації, що склалася у світі.

– Ви бачите зараз якийсь оптимізм у самому загальному стані? Ті повідомлення, які ви чуєте від Міністерства охорони здоров’я, Всесвітньої охорони здоров’я. Чи можна говорити, що йде на спад зараз захворюваність коронавірусом?

– Ми не можемо зараз щось обговорювати, бо взагалі вперше світ зіштовхнувся з такою ситуацією. Треба оберігатися, виконувати міри безпеки, щоб не дати приводу цій хворобі розвиватися. Я завжди намагаюся дивитися з позитивом на будь-яку ситуацію. Не дивлячись на те, що ця хвороба поширюється, хлопці можуть більше уваги приділити своїм дітям, родинам, батькам, тому що з нашою роботою ми бачимо їх дуже рідко. І через це страждають наші родини.

Але змагання варто відновити і дограти цей цікавий чемпіонат. Клуби будуть в рівних умовах, тому точно буде цікаво.

Пресслужба ПФЛ