Головна » Інше_про_футбол » Створено координаційний штаб КОАФ у боротьбі з коронавірусом

1585218647Рішенням адміністрації Кіровоградської обласної Асоціації футболу було створено координаційний штаб для здійснення допомоги ветеранам футболу Кіровоградщини, які потребують захисту на період дії карантину, невідкладної допомоги в доставці продуктів харчування та ліків.

Головою штабу було обрано Голову КОАФ Безсмертного Віктора Анатолійовича

Заступником голови Виконавчого директора КОАФ Пилипенка Ярослава Михайловича

До складу штабу також увійшли Заступник голови КОАФ Скрипка Андрій Михайловича та спеціаліст КОАФ Кравченко Олексій Ігорьович.

Було сформовано календарний план відвідувань ветеранів футболу та родичів загиблих ветеранів футболу, які на період карантину потребують невідкладної допомоги в доставці продуктів харчування, ліків, тощо.

26 березня Координаційний штаб КОАФ відвідав ветерана Смиченка Олександра Даниловича, який чималий проміжок часу брав активну участь в роботі Кіровоградської обласної Асоціації футболу на різних посадах, але хвороба зараз не дає змогу йому продовжувати брати активну участь в роботі КОАФ (голова Контрольно-дисциплінарного комітету ГС “КОАФ”)

Члени Координаційного штабу ГС “КОАФ” під час зустрічі обговорили з Олександром Даниловичем, як убезпечити себе від зараження “COVID-19″ в період карантину, а також передано продукти харчування, речі першої необхідності, тощо.

Надалі згідно зі створеним планом роботи Координаційний штаб ГС “КОАФ” продовжить свою роботу.

Голова координаційного штабу ГС “КОАФ” Безсмертний В.А. провів розмову з лікарем-урологом Кропивницького обласного онкологічного диспансеру, ветераном спорту Бахановським М.Е. і було досягнуто домовленості про надання різнобічної допомоги.

Кожен ветеран футболу який потребує, невідкладної допомоги в доставці продуктів харчування, ліків, допомоги чи захисту на період карантину може звернутися до координаційного штабу Кіровоградської обласної Асоціації футболу.

Контактний телефон: 099-972-11-78 (Кравченко Олексій Ігорович)

4565464656

ГС “КОАФ”


error: Копіювання заборонено!