Головна » Блоги » Вацко: Серйозні люди зі Смалійчуком навіть розмовляти не сідають

vacko_6Український журналіст Віктор Вацко відповів на звинувачення з боку колишнього віце-президента «Карпат» Олега Смалійчука:

«Він про Палкіна почав якісь речі говорити, став дзвонити журналістам і просити: «Візьми у мене інтерв’ю, я про Палкіна розповім». Ця історія показала, хто є топовим менеджером топового клубу, а хто просто миша. Миша, з якою серйозні люди навіть розмовляти не сідають.

Коля Матвієнко прекрасно грав же в «Карпатах» на позиції лівого захисника при Дулубі в сезоні 2015/16, був просто топчик. Але з приходом Смалійчука і латиноамериканської компанії (Друді, Наварро і так далі), Матвієнка викинули з команди. Сам Коля тоді сказав: «відморозилися від мене».

На його позицію взяли легенду українського футболу Гвідо Кортеджано з п’ятого дивізіону італійського чемпіонату. На скільки його там матчів вистачило, поки не відрахували з команди? Тоді Матвієнко був «Та хто це такий? Що це за футболіст?». А зараз, коли можна було відірвати відсоток на трансфері, вже топовий гравець».

Вацко Live


error: Копіювання заборонено!