Головна » Перша ліга » Хорватський легіонер “Інгульця” тренується у Дніпрі

Bartulovich6Хавбек “Дніпра-1″ (U-21) Іван Литвиненко, який був визнаний кращим атакувальним гравцем ДЮФЛУ в 2019 році у віковій категорії U-19, в інтерв’ю Footboom розповів, як підтримує форму під час карантину і поділився думкою про сезон-2019 / 20.

- На час карантину нам дали спільне завдання – для першої команди “Дніпра-1″ і для команди U-21, – зазначив Іван Литвиненко.- Я, в основному, займаюся біговою роботою.

- Ви тренуєтеся самостійно?

- Ні, я бігаю з Младеном Бартуловичем, в якого житло в Дніпрі, і він зараз знаходиться в нашому місті. Ми дружимо з Младеном і вирішили разом тренуватися, оскільки наші робочі програми збігаються.

- Ваші заняття відбуваються в приміщенні?

- На дніпровському стадіоні “Ювілейний”. Якщо говорити точніше, то це спортивний комплекс. Тут багато полів, є умови, особливо для бігової роботи. На “Ювілейний” нас запросив мій перший тренер Анатолій Бурганов, у якого я займався футболом з п’яти до десяти років, поки мене не забрали в “Дніпро”. Я хочу особливо подякувати тренеру за те, що надав можливість працювати в хороших умовах і дав нам необхідний спортивний інвентар.

Нагадаємо, що взимку хорватський півзахисник Младен Бартулович став гравцем “Інгульця”.


error: Копіювання заборонено!