Головна » Прем'єр-Ліга » Шаран: Я розумію, що основне питання стосується «Зорі» та «Динамо»

Sharan22Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран розповів про те як ставиться до пандемії коронавірусу.

- Як ви особисто ставитеся до ситуації з пандемією?

- Як і всі, напевно. Треба перечекати, якось вже втягнулися в цей режим. З родиною: я, дружина і донька гуляємо майже кожного дня в лісі протягом години, потім я їду на тренувальну базу, займаюсь в тренажерному залі, після чого сідаю за роботу, переглядаю матчі за участю нашої команди. А ввечері повертаюсь до родини.

- Як ви ставитесь до ідеї деяких футбольних фахівців, які пропонують в разі не покращення ситуації в країні, завершити чемпіонат з тими результатами, які є на сьогодні?

- Я розумію, що ситуація неоднозначна. Чесно кажучи, я розмовляв з футболістами щодо подібного сценарію. Наразі ми перебуваємо на п’ятому місці в турнірній таблиці. Ми прекрасно розуміємо, що здатні займати вищі сходинки. Ми прагнули цього, тим паче, що очікували повернення в основу травмованих ключових гравців, які готові підсилити командну гру. Ми знали, що результати наші покращаться. Це вже було помітно в останньому 23 турі, в домашньому матчі проти «Колоса», коли підсиленням у другому таймі того ж Кирила Ковальця і Василя Грицука, які набрали непогану спортивну форму, ми перемогли. Так, не вистачає і Дениса Безбородька, який поки що не набрав оптимальної форми. Як би ж всі були здорові, то й ситуація в турнірній таблиці була б іншою. У нас є чіткі завдання, але… Я розумію, що основне питання по турнірній таблиці стосується луганської «Зорі» та київського «Динамо». Якби чемпіонат закінчився зараз, то, звичайно, ні про які «плей-офи», коли п’ята команда зустрічається з восьмою чи шоста з сьомою, речі не йдеться. Та і кубкові матчі. Але, виходячи з ситуації, насамперед, це людське здоров’я. А яке рішення буде прийняте, це вже не від нас залежить. Звичайно, кожен тренер, кожна команда прагне досягти вищого результату в тих поєдинках, які залишилися.

- Що побажаєте вболівальникам ФК «Олександрія»?

- Бажаю терпіння, віри в краще, здоров’я і оптимізму.

Прес-служба ФК «Олександрія»


error: Копіювання заборонено!