Молодіжка «Олександрії» перемогла ровесників з «Карпат» (+відео)

fc_olexandЗ перших хвилин матчу між командами відбувалася рівна боротьба, м’яч тримався практично в центрі поля. Перший напівмомент створили гості. На 9 хвилині Руніч, після проходу лівим флангом пробив в ближній кут. Рудик грає надійно. На 11 хвилині після подачі Протасова, свій момент втратив Стецьков.

Поступово гра переходить до господарів поля. Олександрійці більше контролюють м’яч, нав’язуючи супернику свою гру. Прекрасні нагоди відзначитися протягом перших 45 хвилин втратили: Протасов, Мельник, Устименко, Підручний, які могли своїми діями ставити крапку ще в першому таймі. У суперника найактивнішим з а цей час був Руніч.

У другому таймі олександрійці почали використовувати свої моменти. Першим відзначився Литвяк, який після подачі з флангу, пробив головою, відкривши рахунок -1:0. Вже за декілька хвилин Устименко дальнім ударом  в нижній кут подвоює рахунок 2:0.

Львів’яни, після пропущених голів, активізувалися, але так і не спромоглися забити хоча б гол престижу. Матч завершився перемогою олександрійців — 2:0.

«Олександрія» (U-21) – «Карпати» (U-21) – 2:0 (0:0)

«Олександрія»: Рудик, Альянов, Протасов, Петренко (Глоба,65), Підручний (Дудка, 76), Івахно (Пастухов, 76), Литвяк, Мельник, Прокопчук (К), Стецьков, Устименко (Новіков,67)

«Карпати»: Задерейко, Слива, Авраменко (К), Куртяк, Степанчук, Панчишин, Рудюк, Сільченко (Бичек,73), Руніч, Бей (Енете, 55), Лісовик (Кудь, 82)

Попередження: Мельник, 50′ — Авраменко, 48′, Куртяк, 67′, Енете, 87′

Голи: Литвяк, 52’, Устименко, 55’