Головна » Кубок України » «Інгулець» програв «Минаю» у чвертьфіналі Кубка України

fc_IngyletsСьогодні відбувся чвертьфінальний матч Кубка України «Минай» (Закарпаття) – «Інгулець» (Петрове, Кіровоградська область).

На 9-ій хвилині матчу Мішуренко в дотик небезпечно пробивав по воротах – трішки вище. Ще пару раз голкіпер «Минаю» Попович пару раз помилився на виході, але гравці гостей цим не скористалися. З середини першого тайму почав давати збій правий фланг захисту «Інгульця». І саме з цього флангу пройшла результативна атака господарів. На 31-ій хвилині матчу Пиняшко поцілив у стійку воріт гостей, але першим на добиванні був Глагола, який переправив м’яч у сітку воріт Шуста.

Відкривши рахунок, господарі провели ще кілька так по проблемному флангу захисту «Інгульця». А на 38-ій хвилині матчу Січінава не реалізував вихід один на один з голкіпером – парашутом перекидав голкіпер, але вийшов не сильний удар і гравець суперника Стасюк вибив м’яч.

У другому таймі матчу продовжилася напружена і безкомпромісна гра. А на 55-ій хвилині після передачі Балана Мішуренко ударом головою поцілив у дев’ятку воріт господарів – 1:1. На 64-ій хвилині матчу Оринчак небезпечно пробивав – Шуст перевів м’яч на кутовий.

На 78-ій хвилині матчу захисник «Інгульця» Дмитро Фатєєв отримав червону карту за порушення правил проти Оринчака. А через хвилин після передачі Микуляка Ткачук зблизька пробив повз ворота Шуста. Гравець господарів у центрі поля грубо зіграв проти Лупашка, але арбітр порушника карткою не покарав. У компенсовані хвилини матчу Микуляк з 25 метрів пробив трішки вище воріт.

Основний час зустрічі не визначив переможця і були два овертайми. Нурієв обіграв кількох опонентів і потужно пробивав – захисник гостей заблокував удар – Жичиков був першим на добиванні, але пробив повз ворота Шуста. А в другому овертаймі склади зрівнялися – Нікітюк за грубе порушення правил проти Загальського у центрі поля. А через хвилину знову «Інгулець» мав грати у меншості – Павлов отримав друге попередження, порушивши правила у центрі поля. Січінава небезпечно пробив у ближній кут воріт – Попович врятував свою команду.

Переможець цього чвертьфінального матчу визначався у серії пенальті.  «Минай» святкував перемогу – 6:5. У складі господарів Карноза і Стасюк пробили вище воріт. Голкіпер минайців Попович парирував удари Бартуловича і Квасного. Жичиков у господарів поцілив у перекладину, Лупашко пробив вище воріт. Шуст наважився сам пробити пенальті – Попович намертво спіймав м’яч.

Сьогодні у чвертьфіналі Кубка України зіграє ще один представник Кіровоградщини – «Олександрія» у Києві зустрінеться з «Динамо». Початок матчу о 19:30.

«Минай» (Закарпаття) – «Інгулець» (Петрове) – 1:1 (1:0. 0:0, 0:0) (пен. 6:5) (Глагола, 31 – Мішуренко, 55)
«Інгулець»: Шуст, Запорожець (Загальський, 100), Мішуренко (Квасний, 82), Козак, Бартулович, Фатєєв, Павлов, Січінава (Коваленко, 119), Лупашко, Синьогуб, Балан.

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.