Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» з труднощами переміг команду із Білої Церкви

zolotoy_vekСьогодні, 7 березня, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «Рух Молоді – Спортліцей» (Біла Церква) – БК «Золотой Век» (Кропивницький).

У першій чверті гості заробили 8 очок переваги. Далі господарі змогли не лише відіграти відставання у рахунку, але й вийти вперед. На четверту чверть команди виходили за рахунку 60:59 на користь господарів. Але все в останній чверті кропивницька команда вирвала перемогу.

Матч завершився з рахунком 88:81 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Олександр Дробязко, який набрав 25 очок. Антон Мельнік і Богдан Сосой набрали по 18 очок. У складі гостей найрезультативнішим гравцем став Володимир Гамов – 19 очок. Андрій Чайка і Олександр Алєксєєв набрали по 17 очок.

Завтра, 8 березня, відбудеться другий матч між цими командами. Початок о 12:30.

«Рух Молоді – Спортліцей» – БК «Золотой Век» (Кропивницький) 81:88 (17:29, 20:16, 23:14, 21:29)
БК «Золотой Век»: Дробязко (25 очок+ 10 підбирань + 1 результативна передача), Мельнік (18+6+1), Сосой (18+8+2), Рибченко (0+5+3), Фортуна (15+7+3), Ткаченко (6+4+1), Баранов (6+5+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»