Головна » Інше » У Знам’янському районі відбулися змагання з волейболу (+фото)

2020-03-07-0У селі Богданівка відбулися змагання з волейболу серед жіночих команд.

За підсумками змагань перше місце посіла команда села Дмитрівка. Друге та третє місця відповідно посіли команди сіл Богданівка і Диківка. Найкращою волейболісткою змагань стала Юлія Кньовець (Дмитрівка), найкращим тренером – Альона Діденко (Дмитрівка).

На церемонії закриття змагань переможець і призери отримали дипломи, а команда з Дмитрівка як переможець змагань Кубок.

Змагання відбулися за підтримки відділу освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської РДА (начальник Віта Сидоренко) та районної організації ВСФТ «Колос» АПК України (керівник Сергій Богун).