Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» на виїзді вдруге розгромив команду з Дніпра

zolotoy_vek2Сьогодні, 3 березня, відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «ІНВАСПОРТ-ДОС-ДЮСШ-2» – БК «Золотой Век» (Кропивницький).

Вчора кропивницька команда святкувала розгромну перемогу з рахунком 104:48. Сьогодні перша чверть пройшла за рівної гри – 13:13. До перерви гості здобули перевагу у 9 очок. Третю чверть кропивницька команда виграла, вщент розбивши суперника. В останній чверті матчу гості здобули ще вісім очок переваги. Відзначимо, що у цьому матчі тренерський штаб БК «Золотой Век» дав відпочинок своєму лідеру Олександру Дробязку.

Матч завершився з рахунком 87:45 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Антон Мельнік, який набрав 20 очок. Олександр Хапун набрав 15 очок.

7-8 березня БК «Золотой Век» на виїзді зіграє з БК «Рух-Молоді-Спортліцей» (Біла Церква).

«ІНВАСПОРТ-ДОС-ДЮСШ-2» – БК «Золотой Век» (Кропивницький) 45:87 (13:13, 10:19, 5:30, 17:25)
БК «Золотой Век»: Мельнік (20 очок+ 6 підбирань + 1 результативна передача), Сосой (6+2+14), Рибченко (12+5+3), Фортуна (2+4+3), Курячий (10+9+0), Коміссаров (3+3+3), Огородник (8+6+4), Хапун (15+14+5), Ткаченко (11+1+3).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.