Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» на виїзді розгромив команду з Дніпра

zolotoy_vekСьогодні, 2 березня, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «ІНВАСПОРТ-ДОС-ДЮСШ-2» – БК «Золотой Век» (Кропивницький).

З перших хвилин матчу тренер гостей дав зіграти не основним виконавцям і гра проходила на рівних. Але коли у другій чверті на майданчик вийшли основні виконавці кропивницька команда відмінно зіграла в атаці та обороні – 44:7. Далі гості на класі довели гру до розгромної перемоги, давши відпочити лідерам у третій чверті.

Матч завершився з рахунком 104:48 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Олександр Дробязко, який набрав 27 очок. Антон Мельнік набрав 24 очка. У складі гостей найрезультативнішими гравцями стали Максим Кім та Ігор Оліхнович – по 10 очок.

Завтра, 3 березня, відбудеться другий матч між цими командами. Початок о 11:45.

«ІНВАСПОРТ-ДОС-ДЮСШ-2» – БК «Золотой Век» (Кропивницький) 48:104 (12:12, 7:44, 19:16, 10:32)
БК «Золотой Век»: Дробязко (27 очок+ 6 підбирань + 1 результативна передача), Мельнік (24+3+0), Сосой (5+4+17), Рибченко (13+3+2), Фортуна (0+3+1), Курячий (4+6+1), Коміссаров (5+6+0), Огородник (8+7+0), Хапун (14+7+5), Ткаченко (4+2+6).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»