Головна » Інше » Два спортсмени з Кропивницького поїдуть на чемпіонат світу

25655У Кременчуку завершився чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів у трьох видах програми швидкість, складність та багатоборство.

Для участі у змаганнях з’їхалися 80 найсильніших спортсменів із шести регіонів України: Дніпропетровська, Харківська., Одеська, Кіровоградська, Полтавська області, та Київ, які представляли 13 закладів вищої освіти. Збірну команду Кіровоградського обласного відділення з фізичного виховання та спорту МОН представляли три спортсмени – вихованці КДЮСШ № 1 міської ради Кропивницького і обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Найкращий результат серед кропивницьких спортсменів продемонстрував Ярослав Ткач, який завоював срібну медаль у змаганнях на швидкість. До десятки найсильніших скелелазів також потрапили: Данило Назаренко – 5 місце в швидкості та 9 місце в багатоборстві та Валерія Гончарук – 8 місце в трудності та 8 місце в багатоборстві. Готували спортсменів до змагань тренери: Микола Побережець і Валентина Русінова.

За рішенням комісії у справах молоді федерації альпінізму і скелелазіння України до складу національної збірної команди України для участі в чемпіонаті світу серед студентів, який відбудеться у вересні 2020 року в Італії, увійшли кропивницькі студенти Ярослав Ткач і Данило Назаренко.

Сайт міської ради Кропивницького


error: Копіювання заборонено!