Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» вдруге розгромив команду з Херсону

zolotoy_vekСьогодні, 22 лютого, відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» (Херсон).

Вчора кропивницька команда святкувала впевнену перемогу над херсонцями з рахунком 98:47.

Перша половина зустрічі не порадувала результативною грою. Перша чверть була рівною за результатом, у другій лише 19 очок на двох набрали команди. А от після перерви господарі заробили 56 очок і довели матч до впевненої перемоги.

Матч завершився з рахунком 86:54 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Олександр Дробязко, який набрав 27 очок. Антон Мельнік набрав 26 очок. У складі гостей найрезультативнішим гравцем став Дмитро Бандуш – 12 очока.

1-2 березня БК «Золотой Век» зіграє у Дніпро з командою «ІНВАСПОРТ-ДОС-ДЮСШ-2».

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» (Херсон) 86:54 (18:18, 12:7, 28:13, 28:16)
БК «Золотой Век»: Мельнік (26 очок + 9 підбирань + 6 результативних передач), Дробязко (27+18+1), Сосой (18+3+6), Рибченко (2+4+5), Фортуна (4+1+5), Курячий (0+0+0), Коміссаров (0+0+0), Огородник (0+0+0), Хапун (2+2+0), Ткаченко (7+2+1).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»