Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» розгромив команду з Херсону

zolotoy_vekСьогодні, 22 лютого, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» (Херсон).

Кропивницька команда не мала проблем з суперником. Вже з перших хвилин баскетболісти БК «Золотой Век» надійно зіграли у захисті і результативно в атаці. Лише у другій чверті господарі дозволили херсонській команді зіграти у свою гру. В інших трьох чвертях гості не могли навіть набрати більше 10 очок.

Матч завершився з рахунком 98:47 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Олександр Дробязко, який набрав 29 очок. Антон Мельнік набрав 18 очок. У складі гостей найрезультативнішим гравцем став Володимир Назаренко – 22 очка.

Завтра, 23 лютого, відбудеться другий матч між цими командами. Початок о 13:00.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» (Херсон) 98:47 (29:7, 17:27, 26:6, 26:7)
БК «Золотой Век»: Мельнік (18 очок+ 6 підбирань + 2 результативні передачі), Дробязко (29+15+4), Сосой (10+3+5), Рибченко (5+2+4), Фортуна (10+4+2), Курячий (3+5+0), Коміссаров (5+1+0), Огородник (1+1+0), Хапун (9+4+2), Ткаченко (8+3+4).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»