Головна » Легка атлетика » Збірна Кіровоградської області посіла 20-е місце на чемпіонаті України з легкої атлетики

Luzk-leg-atlУ Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді.

Участь у змаганнях брали спортсмени з Кіровоградської області. Найбільше представництво Кіровоградщини у стрибках у висоту – чотири легкоатлети. Загалом легкоатлети з Кіровоградської області виступили невдало. У командному заліку збірна Кіровоградської області посіла лише 20-е місце серед 24 областей.

Вони набрали 145 очок, найбільше з яких на рахунку Дмитра Яковенка у стрибках у висоті – 90 очок. Нагадаємо, Дмитро став бронзовим призером змагань. Також Антон Мокряк у стрибках у висоту та Олександр Роздобудько у бігу на 3000 метрів з перешкодами серед чоловіків набрали по 20 очок. Ще 15 очок набрала Віра Герун у бігу на 3000 метрів з перешкодами серед жінок.